نتایج جستجو برای عبارت :

75- bulletproof

واییی خدایی عنوان پست و میبینم خندم میگیره
خب.. سلام...
*از پشت دیوار سرک میکشد*

آقا من برگشتم! 
یه سری تغییرات تو وبلاگ بوجود آوردم مثلا حذف صفحه بیوگرافی خودم، چون واقعا آدمی نیستم که دوست داشته باشم خودمو توصیف کنم و درباره خودم بگم، من حتی خاطرات روزانمو ثبت نمیکنم.. گذشته همون بهتر که بگذره~

دلیل غیبت ناگهانیم هم بگم که بدونید، اون زمان که اینترنتا قطع بود متاسفانه یه از خدا بیخبری که بی نتی باعث شده بود بزنه به سرش داخل یکی از همین سای
سلام! به عنوان پست اول تصمیم گرفتم این مطلب رو که در یکی از کانال های تلگرام خوندم رو اینجا بازنشر کنم که به نظرم موضوع جذابی داشت.
با عرض معذرت از مترجم این مقاله، ترجمه روانی نداره اگه انگلیسیشو پیدا کنم منبع اونم میذارم یا ترجمه میکنم (البته تعریف از خود نباشه  منظورم اینه که وقت بیشتری برای ترجمه صرف میکنم)

قسمتی از مقاله: یه دلیلی هست که کیپاپ از موسیقی کره ای سنتی فاصله داره،بجز نفوذ غربی(که بی شک برروی کیپاپ تاثیر گذاشته)، اون روی خل
خطایابی یا دیباگ در Android Studio یکی از بخش‌های اساسی زندگی روزمره برنامه نویس اندروید است . ما همیشه تلاش می‌کنیم که کد bulletproof و بدون خطا را بنویسیم اما برای انجام این کار، باید هر گونه اشکال را حل کنیم ، که گاهی اوقات در کد تشخیص داده می‌شود . دیباگ به شما این امکان را می‌دهد که هر خط کد را بررسی کنید، متغیرهای برنامه، روش‌ها و این که کد شما چگونه کار می‌کند را ارزیابی کنید. پیدا کردن اشتباه کوچک در قطعات بزرگ کد آسان‌تر است. در این مقاله ، ما
خیله‌خب. من یه‌روزی حتی فکرشم نمی‌کردم که ساعت سه‌صبح بتونم بیدار بشم. بتونم بخوابم و ساعت چهار یا پنج بیدار بشم و بیدار بمونم و درس بخونم. فکرشم برام خیلی دور از ذهن بود. ساعت دوازده می‌خوابیدم ساعت شیش بیدار می‌شدم و به‌سوی مدرسه بدو بدو. الان تونستم. ساعت یازده خوابیدم و سه بیدار شدم و شروع کردم درس خوندن. تعریف موفقیت از دید من خیلی با بقیه فرق داره. به‌نظرم موفقیت و رسیدن به قله، ارزشش به‌خاطر مسیریه که طی میشه. الان سازمان سنجش بیاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها